Ürünlerimiz
Hakkımızda
KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş, uzun yıllardır enerji sektörünün içinde yer alan, Türkiye'nin önemli firmalarından ALTO HOLDİNG'e bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, uzmanlık alanı olan elektrik sayaçları konusunda; Türkiye'nin en eski ve en büyük üreticilerinden biridir.

Üretmiş olduğu milyonlarca elektrik sayacı; İstanbul'daki fabrikasında yıllık 3.000.000 adeti aşan sayaç üretim kapasitesi ve 30 yıldan fazladır süregelen elektrik sayacı deneyimi ile sürekli geliştirdiği kendi sayaç teknolojisi sayesinde; Avrupa, Orta-Doğu, Orta Asya ve Afrika'yı kapsayan geniş bir coğrafyada, elektrik sayaçları sektörüne yön vermektedir.

Firma; mesken aboneleri (tek faz ve üç faz aktif) ve endüstriyel aboneler (Üç faz aktif-reaktif kombi) için elektronik elektrik sayaçlarını; ön ödemeli elektronik elektrik sayaçları (tek faz-üç faz aktif) ve çift yönlü (Import-Export) elektronik elektrik sayaçlarını (tek faz, üç faz aktif, üç faz aktif-reaktif kombi) geniş akım ve voltaj dayanımı, geniş yük profili, uzaktan okuma, uzaktan açma kesme ve yük kontrolü opsiyonlarıyla birlikte üretmenin yanında; "Enerji Ölçümünde Küresel Partneriniz" sloganıyla; güçlü Köhler Arge Ekibi ve innovatif Arge Projeleri sayesinde; RF, PLC, GSM/GPRS haberleşme altyapılı elektronik elektrik sayaçlarını, kendi geliştirdiği en son teknoloji Veri Toplayıcı ve MDM yazılımı ile müşterilerine sunarak, ülkemizin akıllı şebeke yatırımlarında çığır açacak çözümler sunmaktadır.